Česká geologie je alternativou k oficiálním institucím příliš svázaným byrokracií a scientometrií. Smyslem existence České geologie je umožnit těm, kteří mají čím přispět k rozvoji a šíření poznání o "neživé" přírodě, aby tak mohli učinit bez zbytečných obstrukcí, které bývají kladeny z různých důvodů.
Nejde nám o protestování proti všemu ani o utrácení volného času. V první fázi je prioritou prosadit dostatečnou svobodu projevu a bádání a ujistit všechny, kdo chtějí dělat to, v čem opravdu vidí smysl, že v tom nejsou sami.


Autor blogu: Mgr. Václav Procházka, Ph.D. (e-mail: vprochaska.zav.seznam.cz)

spolek Česká geologie
Korespondenční adresa: Pštrossova 16, 11000 Praha 1
e-mail: ceskageologie@volny.cz
IČ: 22886133

Upozornění na napadení e-mailu a elektronické prezentace

2. dubna 2012 v 23:33 | Václav Procházka
Nejpozději na začátku února 2012 byla napadena elektronická pošta (původní oficiální adresa o.s. Česká geologie gchmin@ic.cz), což se projevilo mj. tím, že po změně hesla bylo možné se přihlásit na nové i na staré (technická podpora to raději nekomentovala). Je tedy možné, že od té doby jsme nedostali některé důležité zprávy, pokud byly zaslány pouze e-mailem (jistější je telefonní kontakt: 777112645). Byla zřízena nová oficiální e-mailová schránka ceskageologie@volny.cz.
O napadení webu nebo blogu sice není podobný přímý důkaz, ale velmi podezřelé je např. hlasování v anketě o kontinentálním driftu - možná snaha znevážit blog záměrnou manipulací? Nicméně anketu zatím ponecháme vlastnímu vývoji.
Děkujeme za pochopení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama